Het einde van dit schooljaar is in zicht. Voor veel activiteiten van het jeugdwerk komt de zomerperiode in zicht. Dan is er ook even vakantie voor het jeugdwerk van de kerk. We sluiten het natuurlijk wel op een mooie manier af. Zo is er op 5 juli de laatste Sirkelslag Club van het seizoen. Dit wordt een feestelijk avond en een mooie afsluiting van het seizoen.
Ook 6 juli staat de laatste #WPC/#WPH van het seizoen op de planning. Na 10 mooie bijeenkomsten dit seizoen en een geslaagde dienst waar de #WPC/#WPH aan mee heeft gewerkt, sluiten we af met een knaller.
De laatste familiedienst is op 13 juli. Hier zal de goochelaar weer van de partij zijn en zullen er kinderen verwelkomd worden voor de kindernevendienst en zullen er kinderen afscheid nemen van de kindernevendienst.
Of ik bij deze activiteiten aanwezig ben is nog de vraag. Ik hoop het wel, maar 5 juli is de uitgerekende datum van de geboorte van ons derde kindje. Het wordt dus voor mij een bijzondere tijd waar de zomervakantie aanbreekt en ook nieuw leven begint.
Wessel Brandenburg